De Grandes Causses, de Causses du Quercy en de hoogvlakte van de Aubrac zijn regionale natuurparken in de departementen Lot, Aveyron en Lozère. Je dwaalt er rond door uitgestrekte landschappen met grazende kuddes en bijzondere natuurverschijnselen, waaronder de Gorges du Tarn en de Gouffre de Padirac. Beroemde wandelpaden, zoals de pelgrimsroute naar Compostela en de door Stevenson afgelegde route, lopen door het dal van de Lot langs een paar van de mooiste dorpen van Frankrijk en de Mont-Lozère, waar je kan kennismaken met de lokale specialiteiten zoals roquefort, aligot (een stamppot van aardappel en kaas), Cahorswijnen en zwarte truffel van de Quercy.
Lot, Aveyron, Lozère
Bestemming
De Gorges du Tarn, het viaduct van Millau, schilderachtige dorpen en prachtige natuurgebieden: de Lot, de Aveyron en de Lozère zijn een paradijs voor liefhebbers van het buitenleven. Ontdek de ‘hiddens gems’ en de schitterende landschappen van Occitanië!
Belangrijkste bezienswaardigheden
In de Zuid-Franse streek Occitanië wemelt het van de even grandioze als spectaculaire plekken, zoals de Gorges du Tarn, de middeleeuwse stad Cahors en het viaduct van Millau. Ga naar de Lot, de Aveyron en de Lozère om deze bijzondere plekken met eigen ogen te aanschouwen. Langs rustige routes door een nog ongerepte natuur ontdek je hooggelegen vestingen, kabbelende rivieren, legendarische wandelpaden, mysterieuze grotten, woeste hoogvlakten, imposante bruggen en enkele van de mooiste dorpen van Frankrijk. Er is zoveel te zien en te beleven dat je ogen tekortkomt!
Meer ideeën
Lot, Aveyron, Lozère
Lot, Aveyron, Lozère
Lot, Aveyron, Lozère
Lot, Aveyron, Lozère
Lot, Aveyron, Lozère